Новини

Рух-це життя! Правильність цієї думки щодня доводять фахівці з фізичної реабілітації, які 8 вересня відзначали своє професійне свято.
Реабілітація - один з найважливіших напрямків у системі охорони соціального здоров'я, метою якого є активне відновлення порушених функцій організму людини, а також повернення хворих та інвалідів до суспільно-корисної праці.
Важливе місце в цьому процесі посідають молодші медичні працівники, які повинні мати глибокі теоретичні знання з основ реабілітації, володіти необхідними практичними навичками, методами психотерапевтичної деонтології, мати високі моральні якості.
6 вересня студенти 4 курсу відділення «Сестринська справа» на лекційному занятті з дисципліни «Медична та соціальна реабілітація», яке провела викладач Самунь Н.М., ознайомились з основами фізичної реабілітації, її завданнями, періодами, режимами рухової активності; особливостями застосування при різних захворюваннях; принципами роботи центрів реабілітації. Також до Всесвітнього дня фахівця з фізичної реабілітації студенти підготували виставку яскравих тематичних стіннівок.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]