Новини

      30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З цієї нагоди напередодні відбулась зустріч керівництва області з першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства».
      У зустрічі взяли участь 21 студент, керівники та працівники закладу.
      Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський привітав дітей із тим, що вони стали студентами. «Ви – майбутні медичні працівника. Медик – це не просто професія або ремесло, це мистецтво і спосіб життя. Найдорожче у людини – це її здоров’я і саме вам вони довірятимуть його. Тому від першого курсу знайте, що головне для вас – набути знання та практичні навички у професії», - сказав він. Керівник області побажав учням успіхів у навчанні, високих цілей, легких перемог та віри в себе.
      З вітальним словом до студентів також звернувся голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, який зауважив, що справжні фахівці можуть вирости лише з людей, які вже до початку свого навчання пройшли досить серйозну школу самовиховання і не втратили людяність, не стали черствими, не закрилися від людських страждань, а стали міцнішими і впевненішими у власних силах , навчилися дисциплінувати себе.
      Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута відзначив, що професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб, а для цього потрібні ґрунтовні знання, які можна отримати саме в стінах Житомирського інституту медсестринства.
      Директор коледжу КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Антоніна Піскарьова ознайомила першокурсників із історією та традиціями інституту, побажала , щоб навчання приносило майбутнім медикам лише радість та задоволення.
      Усі учасники зустрічі отримали пам’ятні подарунки від голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]