Новини

      Підготовка висококваліфікованих молодших медичних працівників – одна з головних вимог реформованої медичної галузі України. Від надання кваліфікованої медичної допомоги залежить ефективність, доступність та всеохопність системи охорони здоров'я.
      12 грудня 2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР викладачем медсестринства в акушерстві циклової комісії акушерсько-гінекологічних дисциплін Риженко О.В. було проведено відкрите практичне заняття на тему «Діагностика вагітності».
      Заняття було побудовано на засадах компетентнісного підходу. Викладач використовувала різноманітні методи та прийоми викладення матеріалу, закріплення практичних навичок, опитування та оцінювання студентів. Зокрема було використано метод конкурентних груп, метод «мозкового штурму», ділових ігор, ситуаційних задач та ін. За підсумками оцінювання знань студентів зроблено висновок про те, що інтерактивні методи навчання допомагають студентові краще засвоїти матеріал, а індивідуальний підхід до кожного студента підвищує ефективність самостійної, групової та колективної роботи.

`


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]