Новини

      14 червня відзначають Всесвітній день донора крові. Студенти Житомирського медичного інституту є активними учасниками руху безоплатного донорства, усвідомлюючи, що для надання вчасної і якісної медичної допомоги нерідко необхідна донорська кров.
       Зокрема студенти та викладачі інституту активно підтримують благодійні акції, які проводяться в обласному центрі крові. Протягом 2019-2020 навчального року вони стали учасниками багатьох яскравих, креативних і надзвичайно важливих для здоров’я житомирян заходів: "Вчини по-козацьки – врятуй життя", "Вампіріада – 2019" та ін.
       11 червня в Житомирі відбулася онлайн-конференція на тему «Обговорення важливих питань у сфері донорства крові в Житомирській області», до участі в якій долучились представники інституту: проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В., голова ради студентського самоврядування Нурдінов Е. та студентка Повшедна О., яка зауважила у своєму виступі, що бути донором сьогодні - це абсолютно безпечно і надзвичайно важливо, адже донації щоденно рятують життя мільйонів людей. Олена додала: «Також хочу поділитись своїми враженнями. Вперше до Обласного центру крові нас повів куратор і ми отримали безліч позитивних емоцій! Усі наступні рази ми йшли самі цілеспрямовано! У такі моменти відчуваєш себе важливим для людства».
       Вітаємо усіх донорів зі святом та висловлюємо вдячність за їх небайдужість та активну життєву позицію. Також щиро дякуємо нашим викладачам за наставництво і плекання людяності та милосердя в серцях молодого покоління!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]