Новини

      1 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася зустріч, присвячена проблемі донорства крові в Україні та підсумкам проведеної серед студентів навчального закладу благодійної акції щодо поповнення банку крові Житомирського обласного центру крові «Врятуй життя», організаторами якої виступили начальник навчально-методичного відділу інституту Іванна Іванівна Ліщук та голова Ради студентського самоврядування Віталій Трохимчук.
      Зі словами вдячності до учасників акції звернулася голова Житомирської обласної організації працівників охорони здоров’я Алла Федорівна Супряга, яка відзначила, що проблема донорства крові набула особливої гостроти в сучасній Україні, а тому такі волонтерські заходи є надзвичайно актуальними, адже дають шанс на порятунок життя наших співгромадян. Алла Федорівна зауважила, що відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» вимоги до фізичного здоров’я донорів є вельми високими, однак мета цієї благородної справи набагато вища, тому що «від кожного з нас може залежати здоров’я та життя тих, хто знаходиться поруч».
      Підбиваючи підсумки благодійної акції «Врятуй життя» її ініціатор Іванна Іванівна Ліщук подякувала А. Ф. Супрязі за вже традиційну моральну та матеріальну підтримку всіх починань студентства інституту у сфері волонтерства та благодійності, ректорові інституту – В. Й. Шатило за незмінне сприяння у проведенні заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я населення, адміністрації та викладачам інституту – за виховання студентів у дусі людяності та патріотизму, а також студентам-донорам, які не лише продемонстрували свою доброту, гідність, здатність до емпатії, а й підтвердили, що недарма обрали сферою своєї професійної діяльності медицину.
      Наприкінці зустрічі проректор з питань гуманітарної освіти, виховання і міжнародного співробітництва Ольга Віцентівна Горай та голова профкому співробітників інституту Любов Вадимівна Боримська нагородили найактивніших представників донорського руху інституту почесними подяками, окремо відзначивши студентку 602 групи спеціальності «Сестринська справа» освітнього ступеню магістр, яка цьогоріч виконала почесну місію донора вже всьоме. Також за активну участь у житті інституту стипендію Обласної організації працівників охорони здоров'я здобув студент 402 групи спеціальності «Сестринська справа» освітнього ступеню бакалавр, член ради студентського самоврядування, заступник голови профкому інституту Максим Ковтонюк. Особистий внесок студента в розвиток суспільно активної та ініціативної студентської спільноти навчального закладу особисто відзначила А. Ф. Супряга, нагородивши його стипендією «трьох Супряг».
      Підсумком заходу стало звернення організаторів та учасників благодійного волонтерського руху інституту до всіх небайдужих із закликом долучатися до таких важливих акцій, адже «насправді живий той, хто є джерелом життя для інших».Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]