Новини

      4 травня на фасаді КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було відкрито меморіальну дошку випускнику навчального закладу – командиру роти 95-ї ОАЕМБР Артурові Пушанку, який героїчно загинув під час виконання службового обов’язку в зоні АТО 19 липня 2014 року.
      Від самого дитинства Артуру подобалися військові, їх виправка та форма. Для того, щоб бути схожим на них, він навіть записався до Школи юних десантників. Здобувши середню освіту, юнак вступив до Житомирського інституту медсестринства, а після завершення навчання ще два роки був студентом Агроекологічного університету. Попри все еталоном справжнього чоловіка для хлопця все ще залишався військовий, а тому Артур пішов на строкову службу до армії, потрапив до 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України, а потім залишився служити солдатом-десантником.
      Побратими згадують про юнака з неабияким теплом: «Він мав надзвичайну витримку, у найскладніші миті знаходив потрібні слова підтримки, його життєвий оптимізм та гумор не раз допомагали у ситуаціях найбільшого напруження». Ніхто з бійців ніколи не бачив його сліз, відчаю або страху. А ще Артур ніколи не сидів без діла, у години затишшя лагодив бронежилети та експериментував над удосконаленням захисного обладнання.
      19 липня 2014 року під Лисичанськом Луганської області під час виконання бойового завдання група бійців потрапила у засідку. Командир відділення сержант Пушанко Артур Олександрович загинув від численних кульових поранень, прикриваючи від обстрілу свого підлеглого.
      Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих, зокрема і наших випускників, а також героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України, хвилиною мовчання. Право відкрити меморіальну дошку було надано найріднішим людям Артура – мамі Людмилі Миколаївні й татові Олександру Миколайовичу.
      Зі словами глибокої пошани загиблому, подяки батькам за виховання сина-героя України та віри в перемогу українського народу до присутніх звернулися: перший заступник голови обласної ради Крамаренко Сергій Михайлович, ректор інституту Шатило Віктор Йосипович, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Супряга Алла Федорівна.
      Пам’ять про Артура Пушанка назавжди залишиться в історії Житомирського інституту медсестринства та у серцях колективу і студентства навчального закладу. Вічна слава Герою!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]