Новини

      25 березня 2017 р. відбулася екскурсія студентів і викладачів кафедри природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін до мальовничого міста Києва. Учасники пізнавальної подорожі відвідали Золоті ворота – головну браму стародавнього Києва, пам’ятку оборонної архітектури міста, яка знаходиться у Золотоворітському сквері. Побували на центральній площі міста – Майдані Незалежності. Також були на вулиці Інститутській, де відбувалася Революція Гідності. Вздовж усієї вулиці розміщено портрети людей, які поклали своє життя в боротьбі за краще майбутнє України. Пройшлися головною вулицею столиці України – Хрещатиком, на якій розміщені різноманітні історичні та адміністративні будівлі, завітали до Володимирського собору – головного храму Української православної церкви Київського патріархату.
      У рамках вивчення предмету "Історія медицини" незабутнім та вражаючим був похід до Національного музею медицини України, де зібрані експонати, що демонструють розвиток медицини від стародавніх часів до наших днів. У експозиції представлені фото, книги, інструменти, анатомічні препарати, особисті речі видатних українських лікарів, лікарські засоби, медичні та аптечні прилади.
      Основна увага була приділена нетрадиційним архітектурно-художнім і технічним засобам, зокрема аудіовізуальному відображенню експозицій. У музеї створені оригінальні інтер’єри з портретними фігурами відомих вчених та лікарів, а також діорами, присвячені визначним подіям української медицини, які оживляють інтер’єр музею, творять відчуття занурення в атмосферу минулих епох. Проведена екскурсія дала змогу всім учасникам збагатитись не тільки інформаційно, а й духовно.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]