Новини

      23.03.2016 року на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації за спеціальністю «Сестринська справа».
      У конкурсі брали участь по три студенти від Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського і Новоград-Волинського медичного коледжів, - переможці коледжних конкурсів. Згідно з Положенням та умовами проведення конкурсу конкурсні випробування складалися з двох турів.
       Перший етап - тестування з клінічних дисциплін. Учасники мали 200 питань теоретичних тестів, які відбирались з бази даних ліцензійного тестового іспиту для студентів відділення "Сестринська справа".
      Другий тур конкурсу включав демонстрацію двох практичних навичок з наступних дисциплін: медсестринство в хірургії, медсестринство в терапії та медсестринство в педіатрії, передбачених освітньо-кваліфікаційними характеристиками для студентів відділення "Сестринська справа". Саме в другому турі і розгорнулася справжня боротьба за право представляти Житомирський регіон у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.
      Компетентним журі підведено підсумки конкурсу та за більшою загальною сумою набраних балів визначено переможців та призерів конкурсу.
      Переможницею конкурсу суддівська колегія визнала студентку Житомирського інституту медсестринства відділення «Сестринська справа» Довбню Юлію.
      Друге місце посіла студентка Бердичівського медичного коледжу Кринська Вероніка.
      Третє та четверте місце зайняли студентки Житомирського інституту медсестринства Марчук Вікторія та Журій Ольга.
      Переможниці та призери були нагороджені дипломами, грамотами та одержали пам’ятні подарунки.
      Вітаємо учасників та переможців конкурсу!


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]