Новини

      21.03.2018 року на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів за спеціальністю «Медсестринство».
      У змаганні взяли участь по три студенти-переможці коледжних конкурсів від Житомирського медичного інституту, Бердичівського і Новоград-Волинського медичного коледжів. Згідно з Положенням та умовами проведення конкурсу фахові випробування проходили в два тури.
      Перший етап – тестування з клінічних дисциплін. Учасники мали дати відповіді на 200 питань теоретичних тестів, які відбирались з бази даних ліцензійного тестового іспиту для студентів відділення «Сестринська справа».
      Другий тур конкурсу включав демонстрацію двох практичних навичок з наступних дисциплін: «Медсестринство в хірургії», «Медсестринство в терапії» та «Медсестринство в педіатрії», передбачених освітньо-кваліфікаційними характеристиками для студентів відділення «Сестринська справа». Саме в другому турі і розгорнулася справжня боротьба за право представляти Житомирський регіон на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.
      Компетентним журі було підбито підсумки професійного змагання та за більшою загальною сумою набраних балів визначено загальні результати конкурсу.
      Переможницею конкурсу фахової майстерності суддівська колегія визнала студентку КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відділення «Сестринська справа» Рогозовську Вікторію Сергіївну. Друге та третє місця розділили студентки нашого інституту відділення «Сестринська справа» – Бесараб Світлана Миколаївна (ІІ місце) і Коваленко Крістіна Валеріївна (ІІІ місце).
      Переможниці та призери були нагороджені дипломами, грамотами та одержали пам’ятні подарунки.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]