Новини

       10 червня 2015 року в Житомирському інституті медсестринства вперше на відділенні «Сестринська справа» серед студентів ІІ курсу викладачами сестринських дисциплін Горбач Л.М. та Ковальчук Т.Ю. було підготовлено і проведено конкурс фахової майстерності «Кращий знавець основ медсестринства – 2015».
       Метою конкурсу було закріпити засвоєні теоретичні знання та практичні навички з предмету: «Основи медсестринства» та заохотити студентів до регіонального та Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з основ медсестринства, який проводиться на четвертому курсі серед медичних сестер Житомирського інституту медсестринства та вищих медичних закладів.
      У конкурсі брали участь 5 учасниць відділення: «Сестринська справа»: Ковальчук Катерина, Мирутенко Анастасія, Святюк Олександра, Клеван Катерина, Матківська Наталія.
       Конкурс складався з п’яти етапів. На першому етапі конкурсантки по черзі презентували своє портфоліо.
       Другий етап конкурсу називався «Конкурс старших медичних сестер», де конкурсантки демонстрували свої знання нормативних документів та наказів МОЗ України з санітарно-протиепідемічного режиму.
       Третій тур конкурсу мав назву «Конкурс маніпуляційних медичних сестер», на якому учасниці демонстрували практичні навички та спілкування з пацієнтом.
       На четвертому етапі, «Конкурс палатних медичних сестер», учасниці складали свій план дій роботи палатної медичної сестри.
       На п’ятому етапі конкурсантки брали участь у конкурсі ерудитів з медсестринської термінології. У перервах між конкурсами студенти Житомирського інституту медсестринства презентували свої власні вірші та радували присутніх гарними піснями та танцями. Всі учасниці конкурсу були нагороджені цінними подарунками та відзначені у номінаціях.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]