Новини

      22.03.2017 року на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації за спеціальністю «Сестринська справа».
      У змаганні взяли участь по три студенти-переможці коледжних конкурсів від Житомирського інституту медсестринства, Бердичівcького і Новоград-Волинського медичних коледжів. Згідно з Положенням та умовами проведення конкурсу фахові випробування проходили в два тури.
      Перший етап – тестування з клінічних дисциплін. Учасники мали 200 питань теоретичних тестів, які відбирались з бази даних ліцензійного тестового іспиту для студентів відділення «Сестринська справа».
      Другий тур конкурсу включав демонстрацію двох практичних навичок з наступних дисциплін: медсестринство в хірургії, медсестринство в терапії та медсестринство в педіатрії, передбачених освітньо-кваліфікаційними характеристиками для студентів відділення «Сестринська справа». Саме в другому турі і розгорнулася справжня боротьба за право представляти Житомирський регіон на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.
      Компетентним журі було підбито підсумки професійного змагання та за більшою загальною сумою набраних балів визначено результати конкурсу.
      Переможницею конкурсу фахової майстерності суддівська колегія визнала студентку Житомирського інституту медсестринства відділення «Сестринська справа» Білошицьку Анастасію.
      Друге місце розділили ще дві студентки нашого інституту відділення «Сестринська справа» – Гомонюк Галина та Іващенко Наталія.
      Третє місце посіла студентка Бердичівського медичного коледжу Гейло Дар’я.
      Переможниці та призери були нагороджені дипломами, грамотами та одержали пам’ятні подарунки.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]