Новини

      6-8 квітня 2016 року в місті Чернівці на базі ВДНЗУ « Буковинський державний медичний університет» відбувся ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес за участю студентів і молодих учених.
      Делегація КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» у складі керівника групи доктора медичних наук, проректора з наукової роботи Свиридюка В.З. та студентів Жепко В.П., Білої В.С., Мартиновець А. І., Лукінської А. О., Петренко Ю. Г., Петраченко В. С. прийняла участь у цій події.
       За результатами участі, у секції « Клінічне медсестринство» 1-ше місце здобула студентка 702 групи спеціальності « Сестринська справа» освітнього ступеня «Магістр» Жепко Валентина з доповіддю « Чинники виникнення мастопатій та роль медичної сестри у їх попередженні», 2-ге місце студентка 702 групи спеціальності « Сестринська справа» освітнього ступеня «Магістр» Біла Вікторія та Лукінська Альона з доповідями «Аналіз ролі студентів у забезпеченні якості освіти» та «Формування лідерських якостей у магістрів медсестринства» відповідно.
      У секції «Педіатрія» студентка 503 групи спеціальності «Сестринська справа» освітнього ступеня «Бакалавр» Петраченко Вероніка з доповіддю на тему «Епідеміологічна ситуація захворюваності на цукровий діабет 1 типу у дітей в Житомирський області» посіла 2- ге почесне місце.
       Таким чином, студенти гідно представили наукові дослідження і ще раз підтвердили високий рівень розвитку медсестринської науки в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства».


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]