Новини

      8 листопада на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін вищих медичних навчальних закладів І-ІІ р.а. області. Розпочалася робоча зустріч з привітального слова: до учасників звернулися методист інституту В.О. Коваленко та голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін навчального закладу Г.В. Федорець.
      Програма заходу передбачала як фахове обговорення актуальних питань викладання навчальних дисциплін, так і ознайомлення з напрямками практичної реалізації ефективних освітніх методик, способами використання сучасних інтерактивних форм, прийомів і творчих методів організації навчальної діяльності студентів викладачами медичного інституту. Відтак, напередодні Дня української мови та писемності, що традиційно відзначається в нашій державі 9 листопада, викладачі української мови та літератури О.О. Кирпонос і А.О. Мельник провели відкрите бінарне заняття з української мови та літератури на тему «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах «Маруся Чурай»: проблематика та мовне багатство», де студенти 103 групи відділення «Лікувальна справа» продемонстрували вміння визначати особливості характеротворення персонажів, інтерпретувати художнє значення образу Марусі Чурай як одного з духовних символів України, а також здійснювати лінгвістичний аналіз тексту.
      Також представники ВНМЗ області відвідали інтелектуальну літературну вікторину, організовану та проведену викладачами української мови та літератури М. В. Кірячок та А. О. Мельник. У дружній атмосфері співпраці та здорової конкуренції учасники – студенти-першокурсники відділення «Лікувальна справа» – змогли продемонструвати свої глибокі знання з української літератури, любов та пошану до рідного слова, навички аналізу літературних текстів, творчі здібності. За результатами наполегливого інтелектуального змагання перемогу вибороли студенти 101 групи, здобувши почесне І місце. ІІ місце посіла команда 102 групи, а ІІІ місце – представники 103 групи. Усі учасники вікторини були відзначені грамотами та солодкими подарунками.
      Проведені відкриті заходи були високо оцінені гостями – представниками вищих медичних закладів області на підсумковому засіданні регіонального методичного об’єднання викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]