Новини

      17 травня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради за сприяння управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації відбувся Батьківський форум, організований ВГО «Інститут Генези Життя та Всесвіту» та Житомирським медичним інститутом.
      Метою проведення заходу стала гостра потреба акцентувати увагу широкої громадськості, батьків, освітян на важливості виховання молодого покоління українців на духовно-моральних засадах для профілактики негативних проявів серед молоді, захисту сім’ї, а також впровадження в систему освіти традиційних християнських цінностей.
      Участь у Батьківському форумі взяли фахівці психологічної служби інституту Боримська Л.В. та Полчанова Г.С. У межах заходу психологи представили досвід роботи психологічної служби КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР щодо співпраці з батьками в питаннях формування особистості на важливих етапах її розвитку, де зосередили увагу на основних напрямках діяльності служби, зокрема результатах реалізації комплексних програм «Інтелект. Творчість. Успіх», «Увійди в наш дім» (з адаптації першокурсників до нових умов навчання), «Усе в твоїх руках» (комплексна програма з превентивного виховання), «Створення фасилітативного простору ВМНЗ» та ін. Також психологи навчального закладу організувати інтерактивне поспілкування з аудиторією: провели експрес-опитування для батьків «ТАК або НІ», звернули увагу на найбільш розповсюджені помилки в батьківському вихованні та надали рекомендації щодо гармонізації стосунків між дітьми та батьками й виховання цілісної, гармонійно розвиненої особистості.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]