Новини

       23 лютого в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено відкритий виховний захід на тему «Лагідний убивця – гепатит С», який підготували: викладач громадського здоров’я В.В. Дядюк і викладач анестезіології та реаніматології А.М. Варич. Участь у виховній годині взяли студенти 401 та 402 групи відділення «Сестринська справа».
      Розпочався захід з анкетування, що мало на меті перевірити рівень обізнаності студентів щодо гепатиту С як важливої проблеми сучасної медичної науки і практичної охорони здоров’я всіх країн світу. Потім студенти інституту представили глядачам чотири історії-інсценізації, де в образах хворих і лікарів розповіли про можливі шляхи інфікування (татуювання, пірсинг, косметичні процедури), клінічні прояви, наслідки цієї хвороби, а також шляхи профілактики і збереження свого здоров’я.
      У межах виховної години психолог інституту Г.С. Полчанова провела інтерактивну бесіду на тему «Від потенційного до статусного пацієнта з гепатитом С: психологічний аспект» та розповіла про психологічні особливості існування інфікованої людини в соціумі й основні положення медико-психологічного супроводу пацієнтів з гепатитом С.
      Наприкінці відкритого виховного заходу викладачі-організатори проаналізували результати анкетування студентів та акцентували увагу молоді на ролі медичного працівника в подоланні проблеми гепатиту С, окреслили основні перспективні напрямки, світові тенденції у лікуванні пацієнтів із вірусним гепатитом С.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]