Новини

      26.10.16р. для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради проведено інформаційно-просвітницький захід «Обережно: грип!», з метою навчання медичного персоналу усіх спеціальностей з питань профілактики, діагностики і лікування грипу, що сприятиме ефективній протидії поширення його серед населення області в епідсезон 2016-2017років та на виконання п.3 наказу УОЗ Житомирської обласної адміністрації № 164-сл / 1057 від 26.09.2016р «Про проведення санітарно-протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ в епідсезон 2016-2017 років».
      Перед присутніми, а ними були медсестри терапевтичних дільниць і відділень профілактики, дитячих відділень, неврологічних відділень і кабінетів, операційні та старші операційні медсестри, зубні техніки, медсестри по лікувальному харчуванню, виступила лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії КУ ЦМЛ №1 Бреднева Л.Ю., яка ознайомила їх з основними проблемами пацієнтів, пов’язаних із ГРВІ та грипом.
      Фахівець приділила увагу сучасними підходами щодо діагностики, лікування ГРВІ та грипу відповідно до протоколів. Зупинилася на профілактиці грипу серед населення. Звернула увагу слухачів на необхідність проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань специфічної профілактики (вакцинація населення), індивідуальної і колективної профілактики грипу / ГРВІ, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою у разі появи ознак захворювання; дотримання протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров'я (використання засобів індивідуального захисту, провітрювання, кварцування, вологе прибирання).
      Лектор відповіла на численні запитання слухачів та закликала їх відповідально ставитися до свого здоров'я та здоров'я населення, проводити специфічну та неспецифічну профілактику грипу / ГРВІ та дотримуватися заходів безпеки в епідемічний сезон.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]