Новини

       Викладачі Житомирського медичного інституту пройшли навчання та успішно завершили тренінговий онлайн-курс "Групи рівних. Заклади вищої медичної освіти" від Україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти".
       Групи рівних – це можливість ефективних зустрічей з колегами для пошуку підходів до розв'язання проблемних питань професійної діяльності, мотивації фахового зростання, можливість набуття навичок працювати в команді, розвинути лідерські якості, колегіально вирішувати складні ситуації, поширювати власний досвід з метою безперервного поліпшення якості медичної освіти.
       З 10 жовтня по 17 грудня викладачі інституту Боримська Л.В., Степанчук В.В. та Лаговська Г.І. пройшли онлайн-тренінг для медичних освітян та опанували роль фасилітатора Груп рівних для запровадження такого методу безперервного професійного розвитку в закладі. Навчання складалося з перегляду відеолекцій, тестувань, участі в онлайн-заняттях і виконання групових та індивідуальних завдань, а також насиченого й продуктивного спілкування з провідними фахівцями медичної освіти з різних регіонів України.
       Викладачі здобули нові знання та вміння завдяки участі в тренінгу та готові реалізувати їх у практичній діяльності. Майбутніх фасилітаторів Груп рівних в медичній освіті привітала заступниця міністра охорони здоров’я пані Ірина Микичак.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]