Новини

      30 березня в Житомирському інституті медсестринства в рамках ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» відбувся відкритий студентський молодіжний інформаційний форум «Я хочу бачити життя» на підтримку дітей з вадами зору. Ініціаторами та організаторами заходу в нашому навчальному закладі стали: проректор з навчальної роботи Світлана Вікторівна Гордійчук, керівник молодіжного студентського клубу «За здоровий спосіб життя» Валентина Іларіївна Чернецька, завідувач відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів Зоя Павлівна Шарлович.
      Метою цієї акції є збір коштів для придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячі обласні лікарні України для лікування дітей з вадами зору. У цьому році благодійний фонд «Серце до серця» заручився особистою підтримкою заступника міського голови Хренова Матвія Володимировича щодо проведення акції у Житомирі та голови обласної державної адміністрації Гундича Ігора Петровича щодо її проведення в усіх районах Житомирської області.
      Зі вступним словом до учасників акції звернулася т.в.о. ректора інституту, проректор з навчальної роботи Світлана Вікторівна Гордійчук, яка від імені адміністрації та колективу навчального закладу привітала всіх присутніх і зауважила актуальність цього та подібних благодійних заходів як для ефективної допомоги хворим, так і для формування гуманності, щиросердності, здатності до емпатії у майбутніх медиків.
      З доповіддю на тему «Стан захворюваності дітей зоровою патологією в Житомирській області, Україні та світі. Профілактика зниження зору у сучасному житті: «Я хочу бачити світ» виступила Корбутяк Світлана Василівна – обласний позаштатний дитячий офтальмолог управління охорони здоров’я облдержадміністрації, лікар-офтальмолог обласної дитячої клінічної лікарні Житомирської обласної ради.
      Про досвід роботи в умовах спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату розповіли Ганенко Олена Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів №1» Житомирської обласної ради, а також заступник директора з виховної роботи Крайнова Людмила Іванівна.
      Специфіку життя незрячої людини в сучасному світі та рівень пристосованості інфраструктури Житомира для комфортного життя людей з вадами зору окреслила Шевчук Вікторія Володимирівна – керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в Житомирській області.
      Кандидат медичних наук, завідуюча центром гострої травми, лікар-офтальмолог обласної дитячої клінічної лікарні Житомирської обласної ради Ностопирьова Олена Іванівна повідомила про травми зорового аналізатора у дітей та їх попередження.
      Актуальні питання корекції та лікування короткозорості окреслила Левченко Раїса Аркадіївна – міський дитячий офтальмолог УОЗ Житомирської міської ради, лікар-офтальмолог, завідуюча офтальмологічного відділення поліклініки №1 центральної дитячої міської лікарні міста Житомира.
      Студентка Житомирського інституту медсестринства та представниця Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» розповіла про власний досвід проведення благодійних акцій та про надзвичайно важливе значення цієї акції.
      Значущу роль студентського волонтерського руху у вирішенні суспільних проблем, а також досвід співпраці управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації з молодіжними громадськими об’єднаннями та благодійними фондами окреслила начальник відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Шмаюн Тетяна Михайлівна.
      Викладачі інституту Чернецька Валентина Іларіївна та Шарлович Зоя Павлівна у своїх виступах повідомили про те, що студенти та викладачі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради також підтримали Всеукраїнську акцію: створюють на базі інституту волонтерський осередок, активно підтримують проведення молодіжного інформаційного форуму, поширюють інформацію про благодійний збір коштів.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]