Новини

      Протягом 2022-2023 навчального року в освітньому процесі Житомирського медичного інституту успішно використовується ЮТУБ-КАНАЛ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ», створений доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри технологій медичної діагностики, реабілітації та здоров'я людини Заблоцькою О.С. та кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри технологій медичної діагностики, реабілітації та здоров'я людини Ніколаєвою І.М.
      Зважаючи на прихильність молоді до перегляду відеоматеріалів у популярному відеохостингу – Ютубі, розміщена на ЮТУБ-КАНАЛІ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ» навчальна інформація має суттєвий інноваційний потенціал, оскільки з легкістю і цікавістю сприймається здобувачами освіти, тому краще запам’ятовується й використовується ними під час навчання і в подальшій професійній діяльності.
      ЮТУБ-КАНАЛ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ» – поки що єдиний в Україні комплексний інтернет-застосунок, призначений для візуалізації експериментального навчального матеріалу з хімічних дисциплін в системі підготовки здобувачів освіти зі спеціальностей 223 «Медсестринство», 224 «Технології медичної діагностики та лікування», 227 «Фізична терапія, ерготерапія».
      Застосування ЮТУБ-КАНАЛУ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ» в освітньому процесі урізноманітнює методи навчання та форми подачі візуальної інформації, що, безумовно, сприяє підвищенню якості формування компетентностей здобувачів освіти.
      ЮТУБ-КАНАЛ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ» систематично доповнюється новими навчальними відеороликами, які демонструють хімічні досліди з різних тем хімічних дисциплін. Запропоновано ряд досліджень, які здобувачі можуть провести самостійно в домашніх умовах (хімічні лайфхаки), використовуючи доступні для кожного хімічні сполуки.
      Незважаючи на те, що ЮТУБ-КАНАЛ «ХІМІЧНІ ЛАЙФХАКИ» ще досить молодий, він успішно використовується в освітньому процесі багатьох закладів освіти України, має вже понад 600 підписників із різних регіонів України, Польщі, Німеччини, значну кількість переглядів, позитивних коментарів і вподобайок. На думку підписників, виклад матеріалу у відеороликах досить стислий, зрозумілий, цікавий, має сучасне естетичне і музичне оформлення.
      Запрошуємо всіх, хто любить хімію, цікавиться хімічними експериментами долучитися до підписників каналу та переглядів його відеороликів! Логотип і посилання на канал розміщено нижче. Цікавого перегляду!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]