Новини

      З 28 листопада по 8 грудня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено ряд заходів у контексті тижня циклової комісії хірургічних дисциплін. Зокрема, 28.11. на відділенні «Лікувальна справа» (402 група) відбулося відкрите практичне заняття з хірургії на тему «Змертвіння. Природжені хірургічні захворювання. Захворювання судин нижніх кінцівок», підготовлене та проведене викладачем циклової комісії Боруцьким В. Д.
      29.11. відбувся заключний етап конкурсу фахової майстерності серед студентів відділення «Лікувальна справа», учасники якого мали змогу продемонструвати високий рівень набутих знань з хірургії, виявити свою компетентність і професійний потенціал. За результатами фінального туру І місце у фаховому змаганні здобула студентка 401 групи Євпак О., ІІ місце – студент 405 групи Ущаповський О., ІІІ місце – студентка 405 групи Шведун М.
      30.11. у навчальному закладі було проведено регіональну олімпіаду з очних хвороб серед студентів відділення «Лікувальна справа». Учасниками конкурсу стали студенти з Житомирського інституту медсестринства, а також з Бердичівського медичного коледжу та Новоград-Волинського медичного коледжу. Перемогу в олімпіаді здобула учасниця від нашого навчального закладу – студентка 401 групи Весельська А.
      Також до дня народження видатного хірурга та педагога Миколи Івановича Пирогова відбулися регіональні «Пироговські читання» та тему «Врятувати життя може тільки людина». Автором ідеї та організатором заходу став викладач хірургії Жовнерчук В.Р., активну участь у підготовці читань взяли студенти 401 групи відділення «Сестринська справа».
      Цього ж дня на базі інституту було організовано засідання регіонального об’єднання викладачів хірургічних дисциплін, у межах якого з доповіддю на тему «Проектування навчальних занять на засадах компетентнісного підходу» виступила методист Коваленко В. А., а також було обговорено та рецензовано представлені на засіданні навчально-методичні матеріали, окреслено ключові завдання подальшої підготовки та проведення викладачами циклової комісії олімпіад та конкурсів фахової майстерності та ін.
      Підсумував насичену подіями програму тижня ЦК хірургічних дисциплін присвячений 25-й річниці незалежності України патріотично-виховний захід «Ми єдині, і Україна у нас одна», що відбувся 8 грудня в конгрес-центрі інституту. Студенти 404 групи відділення «Лікувальна справа» разом зі своїм куратором – Валентином Романовичем Жовнерчуком – говорили на важливі теми громадянської гідності та свободи, війни та миру, з почуттями поваги та вдячності вшановували героїв, що оберігають кордони нашої Батьківщини від ворога, виступили з закликом шанувати і любити землю пращурів, пишатися рідним краєм, цінувати й берегти рідних та близьких, у єдності здобувати щасливу долю для України. Окрасою заходу стали численні пісенні номери та патріотичні ліричні композиції, майстерно виконані його учасниками.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]