Новини

      25 – 27 жовтня 2016 року відбулася VIII міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та ІV міжнародна виставка «World Edu» в місті Києві за участю Міністерства освіти і науки України, національної Академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти МОН України.
      У виставці взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.
      Для участі в конкурсах з тематичних номінацій науково-педагогічними працівниками і викладачами КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було представлено 26 навчально-методичних матеріалів, які відображають стандартизацію вищої освіти в контексті реалізації інновацій Закону України «Про вищу освіту», інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки, інноваційні підходи до вивчення іноземної мови в навчальних закладах.
      КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Стандартизація вищої освіти в контексті реалізації інновацій Закону України «Про вищу освіту», Дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності. Ректору інституту Шатило Віктору Йосиповичу було вручено «Подяку за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу».
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]