Новини

      23 травня в Житомирському медичному інституті відбулась ІХ Регіональна студентська конференція "Building Professional Linguistic Competence of Future Specialists", організаторами якої стали науково-педагогічні працівники кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін інституту:
      - Ірина Круковська, к. пед. н., доцент, завідувачка кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін;
      - Марина Кірячок, к.філол.наук, в.о. проректора з соціально-гуманітарного розвитку та міжнародного співробітництва, доцент кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін;
       - Наталія Самборська, к. пед.наук, доцент кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін;
       - Юлія Березюк, к.пед.наук, доцент, доцент кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін;
       - Олександра Чорнописька, викладач вищої кваліфікаційної категорії;
       - Олена Васьковська, лаборант кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін.
       Цього року конференція проходила в онлайн-форматі на платформі ZOOM та об'єднала понад 60 учасників, з-поміж яких - 4 студенти закладу вищої медичної освіти Kauno Kolegija (Литва), що є міжнародним партнером ЖМІ.
       У межах роботи пленарного засідання учасників конференції привітали: проректор з навчальної роботи інституту, к.пед.н, доцент Світлана Поплавська, завідувачка кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін Ірина Круковська, модератор конференції, к. філол. н., доцент кафедри Олексій Антонов, а підбили підсумки наукового заходу та провели прикінцеву дискусію за результатами представлених доповідень представники організаційного комітету конференції, викладачі іноземних мов Юлія Березюк і Наталія Самборська.
       Уже протягом багатьох років конференція "Building Professional Linguistic Competence of Future Specialists" стає платформою для юних науковців, які не лише роблять перші впевнені кроки в науці, а й на високому рівні володіють іноземними мовами, оскільки робочими мовами наукового заходу є англійська та німецька.
       Дякуємо всім здобувачам освіти та їхнім науковим і мовним керівникам за участь у заході! Усі представлені матеріали традиційно будуть опубліковані у збірнику конференції.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]