Новини

      8 грудня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся ІІ (обласний) етап XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, провідною метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Участь в інтелектуальному змаганні взяли 23 студенти – представники вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. Житомирської області.
      За результатами напруженої конкурсної боротьби учасниця від нашого інституту – студентка 102 групи відділення «Лікувальна справа» Подоліна Олександра – здобула ІІІ місце.
      Також у межах конкурсу відбулася презентація посібника «Українська мова. Тренувальні тестові завдання. Довідковий матеріал», автором якого стала голова обласного методичного об’єднання викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р. а., викладач української мови та літератури Антонюк Н. А. За словами авторки, це актуальне видання створено для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки школярів та студентів до ЗНО та державної підсумкової атестації. Відзначимо, що на презентації були присутні працівники нашої бібліотеки, і відтепер викладачі та студенти інституту матимуть змогу використовувати цей найновіший посібник у роботі та навчанні.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]