Новини

      З 27 листопада по 11 грудня 2017 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради проходили Дні кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін. Програма звітних заходів була насиченою, різноманітною та охопила всі напрямки роботи кафедри.
      27. 11 відбувся конкурс «Анатомія людини» між студентами 101 та 102 групи відділення «Сестринська справа» освітнього ступеня «бакалавр». Організатором заходу стала асистент кафедри, викладач анатомії В.І. Чернецька. Освітньо-виховний конкурс проходив під гаслом «Молодь – за здоровий спосіб життя!», саме тому студенти мали змогу не лише продемонструвати глибокі знання з предмету, а й виявити свій погляд на важливість збереження власного здоров’я, усвідомлену позицію щодо необхідності пропагування здорового способу життя серед однолітків. За результатами змагання перемогу здобула команда 101 групи.


      З метою популяризації фундаментальних дисциплін (фізіології та анатомії людини) фахової підготовки студентів Житомирського медичного інституту та природничого факультету ЖДУ імені Івана Франка, а також для удосконалення теоретичних і практичних знань студентів, на природничому факультеті 28.11.17 відбулася дружня тематична зустріч «Інтелектуальні штурханчики» на тему «Феномен крові», організатором якої стала викладач кафедри І.П. Онищук. У змаганні взяли участь: команда студентів інституту спеціальності «Лабораторна діагностика» та збірна команда студентів четвертого курсу природничого факультету спеціальності «Біологія». Інтелектуальне змагання проходило в дружній, позитивній атмосфері здорової конкуренції, команди активно відстоювали власну точку зору, дискутували, захоплено шукали відповіді на запитання суперників.


      29.11. викладачами кафедри було проведено «круглий стіл» на тему «Маркетинг медичних послуг: основні характеристики та роль у розвитку галузі охорони здоров’я», на якому до обговорення було представлено результати науково-дослідних пошуків студентів інституту у вигляді доповідей, підкріплених наочно-демонстративним матеріалом. Організували захід завідувачка кафедри І.М. Круковська та доцент кафедри О.В. Дмитрук, а його учасниками стали студенти 404 та 405 групи «Сестринська справа» освітнього ступеня «бакалавр». Основною метою заходу був методичний пошук ефективних шляхів підготовки до фахового іспиту «Крок Б», а також закріплення теоретичного матеріалу з дисципліни «Економіка охорони здоров’я. Маркетинг медичних послуг»; формування вмінь з маркетингу медичних послуг; оволодіння навичками економічного мислення в аспекті функціонування закладів охорони здоров’я в ринкових умовах господарювання та розв'язання конкретних маркетингових завдань, що постають перед ними в процесі виробництва / споживання медичних послуг.


      Цього ж дня на базі навчального закладу відбулася ІІІ Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійні мовні компетенції сучасного фахівця», співорганізаторами якої виступили викладачі кафедри О.В. Антонов та Ю. В. Березюк.
      4. 12 в інституті було проведено науково-практичну конференцію «Феномен життєстійкості людини та форми його прояву в Українській революції Гідності та Свободи», ідейним натхненником і організатором якої стала доцент кафедри І.М. Д’яченко. Участь у науковому форумі взяли студенти освітнього ступеня «бакалавр» та студенти природничого факультету спеціальності «Біологія» ЖДУ імені Івана Франка. Виголошені студентські доповіді та подальше обговорення окреслених проблемних питань дали можливість глибше осмислити, по-науковому інтерпретувати провідні аспекти однієї з найбільш визначних подій сучасної України.


      5. 12 доцент кафедри В.А. Копетчук організувала та провела «круглий стіл» не тему «Спеціальна педагогіка. Ерготерапія». Учасниками заходу стали студенти 404 та 405 групи «Сестринська справа» освітнього ступеня «бакалавр». Доповідачі оприлюднили результати науково-дослідної роботи з різних напрямків спеціальної педагогіки: соціальної педагогіки, логопедії, сурдопедагогіки, тифлопедагогіки, олігофренопедагогіки тощо. Гостем заходу стала Мангушева О.О. – голова Громадського об’єднання «Всеукраїнське об’єднання ерготерапевтів», яка ознайомила присутніх з основними засадами ерготерапії як комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на виявлення проблем і відновлення функціонування організму та для поліпшення повсякденної діяльності людини, визначила особливості роботи ерготерапевта.


      Підсумком насиченої програми Днів кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін став освітньо-виховний захід – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» з української мови, який організували викладачі кафедри С.Д. Поплавська, М.В. Кірячок, А.О. Мельник. Учасники змагання – студенти освітнього ступеня «бакалавр» – в позитивній атмосфері дружньої конкуренції змогли продемонструвати знання з української мови, загальну ерудицію та винахідливість, навички спостереження та аналізу мовних явищ, творчі здібності.


       Усі відкриті заходи кафедри відвідали представники адміністрації інституту, викладачі та студенти навчального закладу.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]