Новини
З 27 листопада по 6 грудня 2018 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради проходили Дні кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін. Програма відкритих заходів була насиченою та різноманітною.
3 грудня в інституті було проведено інтерактивний навчальний захід «Економічний аукціон», який організували кандидат економічних наук, доцент Дмитрук О.В. та студенти-магістри Коломоєць Р. і Васьковська О. Учасники заходу – студенти 404 групи та 501 групи «Сестринська справа» (бакалавр).
Економічна гра проходила у вигляді аукціону, учасники якого шляхом торгів здобували можливість дати відповідь на різноманітні запитання з 5 лотів. Таку оригінальну форму проведення заходу було обрано для сприяння підготовці студентів до Кроку Б, адже вони мали змогу в ігровій формі додатково відпрацювати ті теми й питання, що видаються студентам особливо складними.
Атмосфера конкурентної інтелектуальної боротьби захопила всіх учасників: студентки захоплено шукали правильні відповіді та заробляли віртуальні гроші своїми знаннями з економіки та маркетингу. У ролі головного економіста виступила викладач Дмитрук О.В, яка за допомогою ведення загальної електронної відомості оборудок відразу визначила переможців гри. За результатами інтелектуального змагання студенти, які здобули найбільше віртуальних коштів, отримали бали ІДРС з дисципліни «Економіка охорони здоров’я. Маркетинг медичних послуг».
4 грудня викладачі української мови: кандидат філологічних наук Кірячок М.В., викладач Мельник А.О., кандидат педагогічних наук Поплавська С.Д. підготували та провели Інтелектуальну гру з української мови «Що? Де? Коли?». Учасники змагання – студенти освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» – в позитивній атмосфері дружньої конкуренції змогли продемонструвати знання з української мови, загальну ерудицію та винахідливість, навички спостереження та аналізу мовних явищ, творчі здібності. За результатами 4 раундів гри перемогу здобула команда 303 групи «Сестринська справа» (бакалавр), ІІ місце – 101 група «Сестринська справа» (бакалавр), ІІІ місце – 501 група «Сестринська справа» (магістр).
5 грудня до Міжнародного дня відмови від паління доцент Дмитрук О.В. та асистент кафедри Чернецька В.І. підготували відкритий виховний захід у формі дискусійного круглого столу з елементами коучингу «Ми – за здоровий спосіб життя. А Ви?» У межах заходу студенти 201 та 202 групи спеціалізації «Сестринська справа» освітнього ступеня «бакалавр» виступили з доповідями про здоров’я людини та шляхи його збереження, а також негативні наслідки паління, вживання алкоголю, наркотиків. Глядачі взяли участь у керованій дискусії, в межах якої за допомогою зелених та червоних карток висловили своє ставлення до проблеми паління. З доповідями щодо нищівного впливу шкідливих звичок на організм людини виступили запрошені медичні фахівці: лікар-фтизіатр Л.М. Коломієць і лікар-нарколог О.П. Зубко, які вразили присутніх фотознімками, що фіксували жахливі наслідки паління, наркоманії, алкоголізму. Наприкінці заходу до присутніх звернулися представники громадського руху «Твереза Україна», які закликали молодь позбавитися від шкідливих звичок та не знищувати власноруч своє життя. Також гості виконали для присутніх декілька музичних композицій.
6 грудня представники психологічної служби інституту Боримська Л.В. та Полчанова Г.С. провели для викладачів кафедри тренінг з використанням арттехнологій «Психологічна еклектика як засіб вирішення життєвих проблем». В атмосфері невимушеності, відкритості та активної дії учасники мали змогу поринути в глибини власної свідомості задля пізнання основ Філософії Життя. Індивідуальний підхід до кожного учасника дозволив знайти ефективні шляхи вирішення життєвих проблем та побудови стратегії пошуку внутрішньої гармонії за допомогою арт-технологій. Запропонована форма роботи, на думку викладачів інституту, була вельми актуальною, цікавою та корисною.
Відкриті заходи кафедри відвідали представники адміністрації інституту: проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В., проректор з наукової роботи Свиридюк В.З., проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В., завідувач кафедри Круковська І.М., методист кафедри Прушковська О.М., психологи інституту Боримська Л.В., Полчанова Г.С.; викладачі: Чернецька В.І., Дмитрук О.В., Кірячок М.В., Степанюк Т.М., Мельник А.О., Кирпонос О.О. та студенти навчального закладу.
`
Меню
- Новини
- Introducing Zhytomyr medical institute of Zhytomyr regional council
- Грантова діяльність
- Наукова робота
- Навчально-методична робота
- Міжнародне співробітництво
- Іноземним студентам
- Відділення післядипломної освіти
- Академія медицини майбутнього
- Бібліотека
- Наукові видання
- Cтудентське наукове товариство
- Рада студентського самоврядування
- Виховна робота
- Гуртожиток
- Профспілкова організація співробітників
- Дистанційне навчання
- БПР
- Оплата онлайн