Новини

      4 лютого в Житомирському медичному інституті відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації студентів інституту, у межах якої було представлено звіт про виконану роботу голови профкому студентів Ірини Кочук-Охман та відбулося обговорення її кандидатури на переобрання на посаді.
      Зі вступним словом виступив ректор інституту В.Й. Шатило, який дав позитивну оцінку діяльності профкому за звітний період та висловив подяку його голові, відзначив важливі досягнення та окреслив перспективні напрямки подальшої роботи.
      У межах обговорення проректор з навчальної роботи С.В. Гордійчук відзначила, що Ірина Миколаївна з відданістю та винятковою увагою ставиться до виконання своїх обов’язків, уміло організовує студентство до участі в різних видах роботи, розкриваючи внутрішній потенціал кожного.
       Директор коледжу Піскарьова А.І. високо оцінила роботу голови профкому студентів та відзначила, що усі починання профкому завжди успішно реалізовуються, робота ведеться ефективно, злагоджено, відповідно до поставлених цілей та завдань.
       Підтримку кандидатури І.М. Кочук-Охман на посаді голови профспілкового комітету студентів також висловили: голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф. Супряга, голова профспілкового комітету співробітників інституту Л.В. Боримська, голова ради студентського самоврядування Є. Нурдінов та представники студентства інституту.
       За результатами звіту, виступів і обговорень звітно-виборча конференція ухвалила рішення визнати задовільною роботу профкому студентів і переобрати його головою І.М. Кочук-Охман.
      


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]