Новини

      23 березня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулося виїзне засідання Колегії Міністерства молоді та спорту України за участі міністра молоді та спроту Ігора Жданова, народних депутатів, представників адміністрації Житомира та Житомирської області, начальників профільних управлінь, ФСТ «Колос», голів ОТГ, а також фахівців галузі з різних регіонів України.
      Зі вступним словом до учасників заходу звернувся голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, який коротко окреслив перспективи розвитку спорту в сільській місцевості, результати проведеної роботи щодо оновлення об’єктів, пріоритетних для розвитку спорту в області, впровадження освітніх проектів для спортивного розвитку молоді. Заступник голови ОДА Ярослав Лагута додав, що ведеться активна робота зі збереження мережі спортивно-оздоровчих закладів області, та відзначив необхідність створення єдиного загальнодержавного підходу до системи розвитку спорту в об’єднаних територіальних громадах.
      Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма у своїй промові відзначив, що цього року фінансування спорту в області збільшилося вдвічі, однак сільський спорт все ще перебуває в кризовому стані через відсутність професійних кадрів. Відтак, на думку голови обласної ради, потрібно не лише залучати фахівців галузі до роботи в селах і селищах, а й підтримувати ентузіастів, що займаються розвитком спорту на місцях.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]