Новини

       12 жовтня студенти КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» та художні керівники навчального закладу Ірина Кочук-Охман і Анастасія Петриченко взяли участь в інформаційно-просвітницькому музично-мистецькому соціальному концерті до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Подаруй шанс», організованому Благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється». Метою заходу стало привернення уваги представників влади та громадськості до проблем пацієнтів, які потребують паліативної допомоги в Житомирській області.
      У концерті взяли участь молоді поети, музиканти, співаки й танцюристи Житомирщини, а також вже відомі артисти. Яскравою частиною заходу стала фотовиставка світлин «Покращення якості життя на кінцевій стадії невиліковної хвороби» та експозиція малюнків і творчих робіт онкохворих дітей «Вірю, мрію, живу!».
      Студенти інституту не лише насолодились численними мистецькими номерами, а й взяли участь у флешмобах «Зніми рожеві окуляри», «Капелюха на вуха», мали змогу усвідомити гострі проблеми паліативної медицини, долучитися до вирішення яких зможуть у майбутній професійній діяльності.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]