Новини

      8 грудня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулась науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи». Організаторами заходу виступили: Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО, громадська організація «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації», КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР, Державний інститут сімейної та молодіжної політики.
      У межах конференції було окреслено та обговорено ряд надважливих проблем, що в умовах українського сьогодення набувають особливої актуальності та гостроти. Зокрема, було визначено стан і напрямки медичної та психологічної реабілітації в Україні та перспективи її розвитку, шляхи адаптації ветеранів війни-учасників АТО як складової обороноздатності України, окреслено питання щодо нормативно-правового регулювання системи реабілітації учасників АТО, визначено здобутки та практичний досвід медичної та соціально-психологічної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям і т. ін.
      Доповідали на конференції: заступник міністра соціальної політики України Н.В. Федорович, радник віце-прем’єр міністра України В.В. Шевченко, заслужений лікар України, голова правління «Асоціації медичної та психологічної реабілітації» М.М. Матяш, керівник офісу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації воїнів АТО Н.Є. Зарецька, заступник директора інституту нейрохірургії імені Ромоданова НАМНУ А.П. Гук, головний лікар Житомирського обласного госпіталю ветеранів війни П.Ю. Журбенко, начальник Житомирського військового госпіталю, полковник О.М. Серебряков, голова БФ «Благодійний фонд братів Кузьміних» С.В. Кузьміних та багато інших.
      Студенти інституту взяли участь у конференції як учасники дискусійних обговорень, отримали різновекторну інформацію щодо медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників бойових дій, що може стати підґрунтям для їх подальшого фахового зростання та науково-дослідної роботи.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]