Новини

      Невід’ємною складовою підготовки висококваліфікованих фахівців у Комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради є науково-дослідна робота студентів, осередком якої є студентське наукове товариство.
      У навчальному закладі в межах роботи СНТ відбулася конференція на тему «Наркоманія - проблема сучасного суспільства», організатором якої став завідувач кафедри «Сестринська справа», доктор медичних наук, професор Заболотнов Віталій Олександрович.
      Результати наукових досліджень з теми представили: студентка спеціальності 223 «Медсестринство» освітнього ступеня бакалавр Косинська Тетяна виступила з доповіддю на тему «Маріхуана»; студент освітнього ступеня магістр Хиля Віталій доповів про «Ін’єкційні наркотики», а Гайченко Альона представила наукові узагальнення з теми «Амфетамін».
      Особливого зацікавлення та резонансу набув виступ колишнього наркозалежного, який вже протягом трьох років перебуває в стані ремісії. Він розповів про особистий досвід вживання наркотиків і негативні наслідки їхнього впливу, а також шляхи боротьби з залежністю. Аудиторія задавала доповідачу гості й навіть провокативні запитання, однак він упевнено давав відповіді на кожне з них, що викликало особливий інтерес у слухачів. Організатори заходу переконані, що подібні «уроки» життя будуть корисними для студентів навчального закладу.
      У конференції взяли участь представники Обласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради: заступник головного лікаря з лікувальної роботи Ларченко Олександр Віталійович відзначив гостру актуальність теми конференції, а також поінформував про вплив наркотичних речовин на організм людини, залежність та можливі наслідки вживання наркотиків, питання легалізації наркотичних речовин в Україні. Психолог наркологічного диспансеру Наталія Сергіївна зауважила, що вживання наркотичних засобів та психотропних речовин призводить до порушення фізичного та психічного здоров’я. Головний лікар наркологічного диспансеру – наш випускник Кутишенко Максим Сергійович акцентував увагу на офіційних статистичних даних щодо зареєстрованих наркозалежних у Житомирській області та підбив загальні підсумки роботи конференції. Студентське наукове товариство інституту висловлює вдячність за підтримку та участь у конференції головному лікарю та співробітникам Обласного наркологічного диспансеру.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]