Новини

       22 жовтня 2020 року в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відповідно до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році» відбулась XІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві».
      Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями в Україні та світі конференцію було проведено в онлайн форматі. Однак, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, понад 320 осіб долучилися до роботи наукового заходу для розгляду важливих питань, що стосуються: розбудови галузі медичної освіти та створення в Україні ефективної національної системи охорони здоров'я; академічних викликів в умовах пандемії COVID-19; підготовки медичних сестер з вищою освітою – магістрів за спеціальністю «Медсестринство»; удосконалення підготовки медичних кадрів, максимального наближення їх фахової компетентності до рівня міжнародних стандартів.
       З-поміж учасників конференції цього року були: провідні науковці галузі, науково-педагогічні працівники закладів вищої медичної освіти, представники практичної охорони здоров’я, Державної установи “Центр розвитку медсестринства” Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, Асоціації медичних сестер України, а також 8 учасників, які представляють країни Європейського Союзу (Словаччина, Польща). У цілому заявлено 150 доповідей – результатів наукових досліджень.
       За результатами роботи науково-практичної конференції було визначено здобутки в розвитку медсестринської освіти на теренах України та в ЄС, а також проблемні питання, що потребують подальшого обговорення та розв’язання. За підсумками роботи конференції буде ухвалено резолюцію та видано збірник матеріалів XІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві».
       Колектив та організаційний комітет XІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві» щиро дякує всім учасникам наукового форуму. Разом ми зміцнюємо фундамент медсестринства та сприяємо його подальшому розвитку.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]