Новини

      24 листопада 2020 року на базі Житомирського медичного інституту відбулась І Міжвузівська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання підготовки та наукової діяльності магістрів галузі знань “Охорона здоров’я”». Організаторами наукового форуму стали: Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради та ДВНЗ «Ужгородський Національний університет».
      У зв’язку з карантинними обмеженнями конференцію було проведено в онлайн форматі. Представлені на конференції матеріали, дали змогу окреслити напрямки розв’язання низки проблемних питань, що постають в контексті підготовки магістрів галузі знань «Охорона здоров’я».
      До участі в конференції долучилися і презентували матеріали досліджень науково-педагогічні працівники закладів вищої медичної освіти, представники ДУ “Центр розвитку медсестринства” МОЗ України, Національної академії медичних наук України, студенти бакалаврату та магістратури, також на конференції було представлено результати спільних досліджень Житомирського медичного інституту та Жешувського університету (Польща).
      За підсумками внесено пропозиції до резолюції НПК та підготовлено збірник матеріалів наукових досліджень.
       Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам наукового форуму. Разом ми зміцнюємо фундамент медичної освіти та сприяємо її подальшому розвитку.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]