Новини

      Наприкінці вересня в м. Жешув (Польща) відбулася Міжнародна конференція «NURSING THE FOUNDATION OF CARE. INNOVATIVE SOLUTIONS IN NURSING», участь в якій взяли представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри «Сестринська справа» В.О. Заболотнов; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Сестринська справа» Шигонська Н.В., а також вперше за межами України результати власних наукових досліджень представили молоді вчені нашого інституту – студенти освітнього ступеня магістр другого року навчання: Гайченко Альона, Хиля Віталій та Любецька Владислава.
      Представниками Житомирського медичного інституту було виголошено 5 наукових доповідей, з-поміж яких 2 – англійською мовою та 1 – польською мовою. Дослідження майбутніх магістрів медсестринства справили надзвичайне враження на учасників конференції й модераторів секцій зокрема, які відзначити високий рівень теоретичної підготовки та якості виконаних досліджень. Студенти і викладачі нашого інституту взяли активну участь у наукових дискусіях і фахових обговореннях, що відбувалися в невимушеній доброзичливій атмосфері обміну думками та досвідом.
      У збірнику наукових робіт конференції також представлені дослідження провідних науковців інституту: ректора, доктора медичних наук В.Й. Шатило, проректора з навчальної роботи, кандидата біологічних наук С.В. Гордійчук, кандидата медичних наук, завідувача відділення «Стоматологія» В.М. Косенко; молодих вчених: асистента кафедри «Сестринська справа» Хватової О., Сегедіної Я., Опанасюк Н., Шелест А.
      За результатами участі в міжнародній конференції представники Житомирського медичного інституту отримали запрошення до наукової співпраці від керівників делегацій зі Словаччини, Чехії, Угорщини.
      Викладачі та студенти щиро вдячні адміністрації навчального закладу та особисто ректору В.Й. Шатило за всебічне сприяння розвитку наукових досліджень на базі навчального закладу, матеріальну підтримку науковців для участі в конференції та надану можливість упевнено представити інститут на міжнародному рівні.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]