Новини

      19-20 жовтня 2017 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради згідно державного Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України відбулась VIII Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи».
      Фаховий захід, що проводиться в навчальному закладі щорічно з 2010 року, присвячено обговоренню актуальних питань розвитку медсестринської освіти в Україні, ролі та місцю медсестринства в практичній охороні здоров’я, визначенню новітніх векторів розвитку та шляхів впровадження інновацій в медсестринстві нашої держави. Загальна кількість учасників конференції склала 310 осіб, з-поміж яких провідні науковці галузі, викладачі вищих медичних навчальних закладів, представники практичної охорони здоров’я та 8 учасників-доповідачів, які представляли країни Європейського Союзу.
      Урочиста частина відкриття конференції розпочалася з привітань учасникам науково-практичного заходу. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор інституту – доктор медичних наук, професор Шатило В.Й., а також співорганізатори та учасники заходу: начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Суслик М.П., голова постійної комісії з охорони здоров’я Житомирської обласної ради Жабокрицький Є.В., директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Чернишенко Т.І., президент Асоціації медичних сестер України Івашко Г. М., президент Асоціації медичних сестер та акушерок Словацької Республіки Івета Лазарова, заступник директораІнституту медсестринства та наук про здоров’я Жешувського університету (Республіка Польща) Малгожата Марч, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Супряга А. Ф., голова Асоціації медичних сестер Житомирської області Тевс С.С.
      На початку конференції в урочистій обстановці відбулося підписання договору про співпрацю між КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради й Асоціацією медичних сестер та акушерок Словацької Республіки, спрямованого на реалізацію спільних фахових досліджень, співпрацю в наукових та освітніх проектах, спільне проведення або співучасть у наукових форумах, конференціях, з’їздах та подальша апробація результатів здійсненої роботи у наукових періодичних виданнях України та країн Європи.
      Традиційно науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи» стала платформою для оприлюднення найновіших досліджень у галузі, фахових дискусій щодо подальшого розвитку ступеневої медсестринської освіти, обговорення новітніх підходів до створення якісно нового рівня надання медсестринської допомоги, перспектив розвитку медсестринства в системі охорони здоров’я України та Європи.
      За результатами роботи науково-практичної конференції було визначено як позитивні зрушення, актуальні здобутки в розвитку медсестринської освіти на теренах України, так і проблемні питання, що потребують подальшого обговорення та розв’язання.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]