Новини

      28 листопада в Житомирському медичному інституті відбулась студентська науково-практична конференція на тему «ВІЛ/СНІД – вірусна загроза людству», приурочена до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД.
      Організатори конференції: голова циклової комісії спеціальних дисциплін Табачук Л.П., викладач інфектології Андрушко І.В., викладач дерматовенерології Лучак Л.Д., викладач патанатомії Опрелянська Г.Г., викладач мікробіології Тітова О.Т. – керували науковими дослідженнями студентів відділень «Лікувально-акушерська справа», «Сестринська справа», «Лабораторна діагностика», результати яких було представлено на конференції.
      Напередодні заходу було проведено анкетування серед студентів інституту щодо сформованості в них знань про ВІЛ/СНІД. Під час конференції було представлено аналіз результатів проведеного дослідження та надано інформацію про діагностику і профілактику ВІЛ/СНІДу. Організатори звернули увагу на те, що медичні працівники повинні володіти ґрунтовною інформацією з окресленої теми, а й приділяти особливу увагу санітарно-освітній роботі серед населення щодо цієї хвороби.
      Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]