Новини

      10.04.2018р. в Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради з метою інформування практикуючих спеціалістів медсестринства щодо якості впровадження медичної реформи та покращення охоплення послугами надання медичної допомоги", відповідно до плану роботи проведено розширене засідання обласної Координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер Житомирської області на тему: «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для усіх та всюди» під гаслом «Здоров’я для всіх» за участі фахівців обласного центру здоров'я та спортивної медицини, заступників головних лікарів з медсестринства, головних та старших медичних сестер обласних центрів, міських та районних закладів, центрів ПМСД, сестер медичних координаторів, сестер медичних магістрів, сестер медичних загальної практики – сімейної медицини, членів Координаційної ради та слухачів курсів підвищення кваліфікації.
      Зі вступним словом перед присутніми виступив Яворський Павло Вацлавович – голова Координаційної ради, проректор з практичного навчання, д.м.н., доцент кафедри «Сестринська справа» КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.
      Про основні зміни в організації надання первинної медико-санітарної допомоги та ефективність впровадження реформ доповіла Івчук Вікторія Вікторівна – експерт УОЗ Житомирської ОДА за напрямом «Загальна практика – сімейна медицина», головний лікар КУ амбулаторії ЗПСМ Станишівської сільської ради, лікар вищої кваліфікаційної категорії.
      Бондаренко Людмила Григорівна – заступник головного лікаря КУ ЦМЛ №2 з поліклінічного розділу роботи, лікар вищої кваліфікаційної категорії – ознайомила присутніх з реалізацією реформування медичної галузі в м. Житомирі на засадах загальної практики – сімейної медицини.
      У своєму виступі Шарлович Зоя Павлівна – завідувач відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради, к.п.н., акцентувала увагу на ролі медичних сестер загальної практики – сімейної медицини в інформуванні населення щодо реформування медичної галузі.
      Проблеми зниження слуху у дітей та шляхи їх вирішення окреслив Мудрак Роман Анатолійович – координатор УОЗ Житомирської ОДА за напрямом «Дитяча сурдологія», в. о. завідувач сурдологопедичним кабінетом КУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
      Галанзовська Катерина Юріївна – співзасновник ВБФ «Серце до серця», регіональний представник ВБФ «Серце до серця» Житомирської області – зупинилася у своїй доповіді на ролі громадськості у подоланні проблем дітей, що мають вади слуху і закликала присутніх долучитися до ХІІІ акції Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця», який стартував 2 квітня під гаслом «Почути світ».
      Доповідачі відповіли на численні запитання присутніх.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]