Новини

      27 квітня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся щорічний конкурс жіночої вроди і грації «Королева Житомирського інституту медсестринства – 2017», організований адміністрацією навчального закладу, профкомом студентів та студентською радою інституту. Традиційно підтримку святу надала голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я та щирий друг колективу й студентства інституту – Супряга Алла Федорівна, а також численні спонсори, з-поміж яких і генеральний спонсор – спортивний клуб «Фітнес-2000».
      У конкурсі взяли участь 9 студенток інституту. Програма свята складалася з 4 виходів: «Вихід у чоловічих костюмах», під час якого учасниці продемонстрували вишукані та елегантні образи; «Повсякденна краса» – вихід у повсякденному одязі, що, однак, лише підкреслив природну чарівність конкурсанток; «Конкурс талантів», де учасниці змогли продемонструвати не лише зовнішню красу, а й свої таланти: хореографічні, ораторські здібності, любов до рукоділля. Підсумував програму конкурсу яскравий «Вихід у дизайнерських вечірніх сукнях» авторства Маргарити Козак.
      Концертна програма заходу також була насиченою та різноманітною. Гостям вечора пощастило насолодитися танцювальними номерами у виконанні учнів школи східного танцю «Amberly», неперевершеним співом багатьох талановитих студентів інституту, а також влучними дотепами та гумором ведучого заходу – Дмитра Сліпаченка.
      За підсумками конкурсу вельмишановне журі оголосило такі результати: перемогу в конкурсі та почесний титул «Королева Житомирського інституту медсестринства – 2017» здобула студентка 103 групи відділення «Сестринська справа» Анастасія Галак, «Першою віце-королевою» стала студентка 201 групи відділення «Лікувальна справа» Діана Дучак, а звання «Другої віце-королеви» виборола студентка 202 групи відділення «Лікувальна справа» Олена Невмержицька. Також було підбито підсумки онлайн-голосування: «Міс глядацьких симпатій» було визнано студентку 201 групи відділення «Лікувальна справа» Зінаїду Ганузек.
      Усі учасниці конкурсу отримали цінні подарунки від спонсорів заходу, а також щиру підтримку та захоплені оплески від глядачів і груп підтримки.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]