Новини

      20 листопада в приміщенні облмуздрамтеатру відбувся щорічний конкурс жіночої вроди і таланту «Королева студентства-2016», організований профспілковими комітетами студентів вищих навчальних закладів Житомира та Агентством Емоцій «Fly». Свято проходило за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та міжнародного благодійного фонду «Україна для всіх». У конкурсі взяло участь 11 студенток з ВНЗ м. Житомира. Програма свята складалася з 4 виходів, де учасниці могли продемонструвати як свою зовнішню красу, так і хореографічні й ораторські здібності.
      Концертна програма заходу також була насиченою та різноманітною. Гостям вечора пощастило насолодитися танцювальними номерами, співом багатьох музикантів та гуртів, зокрема й широко відомої в Україні оперної співачки Олени Гребенюк.
      До складу журі конкурсу входили представники адміністрацій та голови профспілок ВНЗ Житомира, депутати міської ради, діячі культури і мистецтва, спонсори заходу.
      Представниця від КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Тетяна Башинська гідно представила наш навчальний заклад, здобувши почесне звання «перша віце-міс».Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]