Новини

       Фахівці з медсестринства відповідно до своїх функціональних обов’язків мають володіти знаннями, уміннями, навичками усіх клінічних дисциплінах і постійно вдосконалювати свою кваліфікацію та розвивати професійну майстерність.
       Цікаво і змістовно проходять практичні заняття медичних сестер загальної практики – сімейної медицини на курсах підвищення кваліфікації в симуляційних кабінетах КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР.
       Під час післядипломного навчання, яке розпочалося 9 січня 2019р., слухачі мають можливість працювати як на клінічних базах закладів охорони здоров'я, так і в доклінічних кабінетах медичного інституту. Вони не тільки опрацьовувати теоретичний матеріал по нинішніх Міжнародних стандартах, але і відпрацьовувати практичні навички в симуляційних кабінетах з використанням сучасних портативних муляжів, електронних фантомів, допоміжного новітнього обладнання та оснащення. Практикуючі медичні сестри беруть участь у тренінгах з надання допомоги у нестандартних ситуаціях з надання домедичної та медичної допомоги при різних невідкладних станах на основі стандартизованого підходу до первинного та вторинного огляду потерпілого; серцево-легеневої реанімації; зупинки всіх видів кровотеч різної локалізації; відновлення прохідності дихальних шляхів сучасними засобами (викладач Варич А.М.).
      Відпрацьовуючи практичні навички з медсестринства в педіатрії, слухачі дотримуються стандартів спостереження і догляду за дітьми різного віку, інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, імунопрофілактики (викладач Чекурда Г.В.).
      Виявляти проблеми пацієнток, спостерігати за вагітними, брати біологічний матеріал на обстеження, відправляти на дослідження, проводити санітарно-освітню роботу серед населення щодо репродуктивного здоров’я жінок і чоловіків та планування сім’ї, слухачі мають можливість під час вивчення медсестринства в акушерстві та гінекології (викладач Козирацька Л.М.). Розвиток професійної майстерності – запорука успішної діяльності.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]