Новини

      3 грудня в межах заходів кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін була проведена інтелектуальна квест-гра з дисципліни «Економіка охорони здоров’я. Маркетинг медичних послуг», яку організувала кандидат економічних наук, доцент кафедри Дмитрук О. В.. Участь у грі взяли три команди 404, 405, 501 груп спеціалізації «Сестринська справа» освітнього ступеня бакалавр. Мета гри комплексна: активізувати підготовку до державного ліцензованого іспиту Крок-Б, розвинути комунікативні вміння і оволодіти навичками працювати в команді.
      Гра проходила у 2 тури (відбір до другого туру відбувався за рейтингом балів за виконання комп’ютеризованих тестів). Економічний квест передбачав пошук відповідей на запитання та роз’язання завдань, пошук кодових слів. Станційні на окремих локаціях спрямовували команди по кольорах і паролях. Кожна команда мала можливість пройти 6 станцій, але швидше за інших це вдалося зробити команді 501 групи, яка і здобула перемогу!
      5 грудня на базі інституту відбулася науково-практична конференція «Дефектологія – одна з провідних галузей загальної педагогіки», організована кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри Копетчук В. А. Учасниками конференції стали студенти 404 і 405 груп спеціалізації «Сестринська справа» (бакалавр), які представили результати власних наукових досліджень, що стосувалися актуальних питань дефектології, логопедії, сурдопедагогіки та ін.
       10 грудня в Житомирському медичному інституті було проведено відкриту міжвузівську науково-практичну конференцію «Медичні працівники і громадськість у боротьбі зі СНІДом», приурочену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Організували захід асистент кафедри Чернецька В.І. та доцент кафедри, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В. за сприяння адміністрації інституту, завідувачки кафедри Круковської І.М. та відділу промоції здорового способу життя КНП «Обласний центр громадського здоров’я», зокрема Ходаковської С.А.
       Участь у конференції взяли: студенти Житомирського медичного інституту, студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка, представники КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради, «Клініки дружньої до молоді» дитячої поліклініки №1 КП «Дитяча лікарня ім. В.Й. Башека» Житомирської міської ради, Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій, творчої інтелігенції області, ЗМІ.
       Також цього дня за ініціативи Чернецької В.І. в холі інституту було встановлено мобільну лабораторію, де фахівці проводили анонімне тестування на ВІЛ для всіх охочих.
      Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]