Новини

      З 10 по 14 грудня в Житомирському медичному інституті відбулися відкриті заходи в межах тижня права, які організували та провели викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін і співробітники бібліотеки навчального закладу. Протягом тижня в бібліотеці інституту діяла книжкова інсталяція до Міжнародного дня прав людини «Право – це мистецтво добра і справедливості», яку підготувала бібліотекар Житнікова Т.А.
      Щороку 10 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день прав людини. Цього дня викладач основ правознавства Голумбевська М. В. разом із студентами 201 групи відділення «Сестринська справа» та бібліотекарями Свистунович О. А. й Сучановою І. О. підготували та провели виховну годину «Права людини – гарантія розвитку людства», що мала на меті підвищення правової культури та правосвідомості молоді. Студенти мали змогу ознайомитися з основними положеннями Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини та іншими нормативно-правовими актами, які закріплюють права людини в Україні. Тільки знаючи свої права, ми навчимося їх захищати та відстоювати.
      11 грудня 2018 року відбулася зустріч студентів інституту із заступником начальника Житомирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Будною Наталією Володимирівною.
      Під час зустрічі були обговорені питання застосування норм сімейного законодавства та новації у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Присутнім вручено буклети з інформацією про пілотні проекти, запроваджені Міністерством юстиції України.
      12 грудня представниками психологічної служби інституту було проведено тренінгове заняття на тему «Профілактика булінга/мобінгу в студентських колективах» (для студентів нового набору відділення «Лабораторна діагностика»). Психологи інституту Полчанова Г. С. і Боримська Л. В. підготували різноманітні вправи для індивідуальної та групової роботи, які дозволили розширити інформаційний простір учасників зустрічі, а саме: вчитися правильно оцінювати власні вчинки та дії інших людей, запобігати агресивним діям, демонструвати впевнену поведінку, вчитися не допускати та попереджати булінгові ситуації в колі своїх одногрупників та друзів. Важливою частиною заходу був виступ викладача основ правознавства Голумбевської М. В. з питань нормативно-правової бази щодо булінгу. У межах заходу відбулася дискусія, де студенти отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх особливо цікавили.
      13 грудня відбувся позааудиторний виховний захід «Психологія та гігієна соціальних мереж», організатором якого стала викладач Чорнописька О. І. Метою заходу був огляд найпопулярніших соціальних мереж, ознайомлення студентів 101 та 102 груп відділення «Сестринська справа» зі шляхами правильної поведінки в мережі та методами уникання інформаційних і психологічних пасток, що інколи чекають на недосвідчених користувачів. Викладач коротко ознайомила присутніх зі словником сленгів, що активно побутують в соціальних мережах, а також надала поради викладачам щодо користування соцмережами та мобільними додатками в професійній діяльності.
      Також протягом тижня голова ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін Федорець Г. В. проводила правові десятихвилинки: студенти інституту переглядали відеоролики про історію прав людини.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]