Новини

      У межах діяльності «Школи лідерства-школи перспектив» 22 січня психологом-методистом інституту Полчановою Г.С. за сприяння голови профкому студентів Кочук-Охман І.М. було проведено онлайн-тренінгове заняття на тему «Культура публічного виступу».
       Метою тренінгу стала психологічна підготовка лідерів до публічного виступу, налаштування на успіх та відпрацювання певних прийомів ораторської майстерності.
       У сучасному світі вміння спілкуватися з людьми стає визначальним фактором успіху в навчанні, побудові соціальних стосунків, кар’єрному зростанні. Відтак для ефективної публічної комунікації необхідно оволодіти особливими навичками, прийомами та технологіями.
       Також особливу увагу на тренінгу було приділено подоланню пейрафобії (глоссофобії) - боязні публічного виступу. Студенти активно взяли участь у виконанні вправи «Проведемо репетицію»: кожен з присутніх брав за основу певний афоризм та намагався розкрити його зміст стисло, цікаво, переконливо. Важливим психологічним інструментарем стали метафоричні асоціативні картки, які допомагали юним ораторам розкривати обрану тему.
       14 студентів, 14 різних думок, але всі згодні в одному - потрібно не боятися, ризикувати та долати перешкоди на шляху до успіху.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]