Новини

       Важливим завданням вищої медичної освіти є підготовка висококваліфікованих і досвідчених медичних працівників, спроможних працювати на рівні вимог світових стандартів.
      Сучасна медична освіта вимагає нових підходів до підготовки медичних працівників. Відомо, що підвищити конкурентоспроможність випускників медичних навчальних закладів можливо за рахунок впровадження активних методів навчання.
      13.12.2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради викладачем сестринських дисциплін Ожго Н.С. було проведено відкрите практичне заняття на тему «Виписування, зберігання і застосування лікарських засобів. Внутрішньошкірні ін’єкції».
      У ході практичного заняття було ефективно організовано взаємодію між викладачем і студентами: викладач вдало використовувала сучасні навчальні технології; студенти працювали в малих групах, розв’язували ситуаційні задачі; проводились ділові ігри тощо. Особлива увага приділялась відпрацюванню практичних навичок.
      Упровадження інновацій на практичних заняттях покращує засвоєння навчального матеріалу, активізує розумову діяльність, дає змогу сформувати у студентів необхідні фахові компетентності.

`


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]