Новини

       Останні дні 2019 року в Житомирському медичному інституті сповнені передноворічним очікуванням і світлим святковим настроєм. Цьогоріч особливим для співробітників і студентів інституту видалося й улюблене всіма українцями свято – День святого Миколая, адже саме 19 грудня за сприяння профспілкового комітету співробітників та профкому студентів в інституті відбулося справжнє свято мистецтва та української культури – виступ Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені Івана Сльоти.
       Розпочався захід з привітань з Новим роком та Різдвом Христовим від проректора з навчальної роботи Гордійчук С.В. та голови профспілкового комітету співробітників Боримської Л.В., а художній керівник інституту І. М. Кочук-Охман провела для присутніх у залі гостей святкову вікторину, переможці якої отримали приємні солодкі подарунки. Однак справжню новорічну казку створили на сцені артисти ансамблю «Льонок», які занурили глядачів в атмосферу українських традицій, танців і неймовірного народного співу.
       Щиро дякуємо організаторам за це чудове свято, вітаємо велику родину Житомирського медичного інституту з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим та бажаємо студентам і колегам наснаги, любові, позитивних емоцій, здійснення найзаповітніших мрій і мирного неба над головою!
      


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]