Новини

       28 квітня 2021 р. у Житомирському медичному інституті було проведено онлайн майстер-клас «Організація освітнього середовища засобами Google». Спікерами онлайн-заходу виступили: Чорнописька О.І., Березюк Ю.В., Левківська С.М.
      Під час майстер-класу учасники мали можливість удосконалити практичні вміння та навички використання інструментів Google, ознайомитись із різноманіттям цифрових переваг Google для організації взаємодії, спільної діяльності, ефективної комунікації в освітньому просторі. На практиці познайомилися з особливостями роботи додатку Google Клас. Викладачі працювали в Класах у двох режимах (студент/викладач), навчилися створювати власне освітнє середовище та наповнювати його контентом. Педагоги використовували об'єкти Google Диску для організації спільної освітньої діяльності користувачів. Дізналися про особливості використання Google Форм, навчилися створювати та налаштовувати власні Форми.
      Унікальний формат заходу був побудований на живому спілкуванні спікерів з учасниками заходу та синхронному виконанні завдань. Протягом кількох днів учасники майстер-класу мали можливість переглянути онлайн трансляцію на YouTube, виконати завдання та отримати консультації спікерів. Захід сприяв підвищенню цифрової грамотності працівників закладу вищої освіти.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]