Новини

       Упродовж 01.04 – 05.04 в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР проходив тиждень природничо-математичних дисциплін, у межах якого було проведено ряд заходів: олімпіаду з математики, конкурс фізико-математичних, хімічних та біологічних студентських стіннівок, інтелектуальну фізико-математичну гру.
      3 квітня відбулась фізико-математична вікторина «Щасливий випадок» між збірними командами перших курсів відділень «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Стоматологія», організаторами якої стали викладачі математики та фізики: Хробуст О.В., Левківська С.М. та Невмержицька А.Л.
      На кожному етапі конкурсу студенти демонстрували знання з фізики і математики, кмітливість, винахідливість, творчі здібності. Перше місце у вікторині здобула команда «Перпендикулярні зуби» (студенти відділення «Стоматологія»), друге місце – команда «Формула успіху» (студенти відділення «Сестринська справа»), а третє – команда «PEOPLE in white» (студенти відділення «Лікувальна справа»).
      Того ж дня було проведено хіміко-біологічний ярмарок, де студенти мали можливість виявили глибокі знання з хімії та біології: кожна правильна відповідь оцінювалась «смайликом» та солодким сюрпризом. Найбільшу кількість «смайликів» отримали Бобир Аліна (101 С/С), Бобков Олександр (101 Ст), Дзизиль Іванна (101 Ст), Шейн Ольга (101 С/С), які були відзначені грамотами.
      Упевнену перемогу в ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики та конкурсі «Наука – це цікаво» від проекту «На урок» здобула студентка 101 групи відділення «Сестринська справа» Наумова Олександра, ще декількох студентів відділення «Сестринська справа» та «Стоматологія» відзначено сертифікатами за участь.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]