Новини

      КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради має іноземних партнерів як у сфері навчання, так і в медичній сфері. Одним із таких партнерів є Медичний центр HCP лікарня ім. Св. Яна Павла ІІ (Centrum Medyczne HCP Szpital im. św. Jana Pawła II) у місті Познань (Польща), президентом якого є пан Леслав Ленартович.
      Завдяки підписаному договору та програмі про подвійний диплом з 23 по 30 січня студенти відділення «Сестринська справа» та «Лікувально-акушерська справа» Житомирського медичного інституту разом з завідувачем навчально-методичної лабораторії інституту Мельник Анною Олександрівною відвідали Медичний центр HCP у місті Познань (Польща) для проходження стажування та обміну досвідом у медсестринстві.
      Президент медичного центру HCP пан Леслав Ленартович надав студентам можливість детально ознайомитись з роботою медичної сестри у лікарні (зокрема студенти відвідали відділення невідкладної допомоги, онкохірургії та кардіологічне відділення тощо) та оглянути навчальний заклад, де готують медичних сестер. Стажування доповнила екскурсія мальовничим містом Познань.
      Усі учасники стажування набули досвіду та отримали знання, що в майбутньому можуть допомогти підвищити престижність спеціальності медичної сестри в Україні.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]