Новини

      Студенти КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради щорічно здійснюють ґрунтовні наукові дослідження, що стосуються різних аспектів розвитку медичної освіти, зокрема вищої освіти в медсестринстві, реформування галузі охорони здоров’я України, результати яких презентуються на конференціях, конгресах, конкурсах на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
      26-27 березня 2019 року на базі Харківського національного медичного університету відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Медицина», участь в якому традиційно беруть представники провідних закладів вищої медичної освіти з усієї України.
      До участі в захисті кращих наукових робіт були запрошені молоді науковці з Києва, Вінниці, Сум, Полтави, Одеси та інших міст України. Представили результати наукових досліджень на медичну тематику студентки Житомирського медичного інституту: Горянська Анастасія Вікторівна, студентка 501 групи «Сестринська справа» (бакалавр), котра представила наукову роботу на тему «Регіонарні методи анестезії/аналгезії та її вплив на перебіг пологів, роділлю та плід» (науковий керівник: доктор медичних наук, професор Заболотнов В.О.), та Шелест Аліна Олексіївна, студентка 601 групи «Сестринська справа» (магістр), яка презентувала результати наукового дослідження на тему «Ефективність ігрових технологій у процесі навчання дітей молодшого шкільного віку правилам догляду за порожниною рота за участю медичної сестри» (науковий керівник: кандидат медичних наук Косенко В.М.).
      Кожна з наукових робіт оцінювалась за такими критеріями: актуальність, новизна, практичне та теоретичне значення, особистий внесок автора в розробку наукової проблеми та ін.; пройшла багатоступеневу перевірку, що включала перевірку на унікальність, подвійне сліпе рецензування, та була схвалена провідними фахівцями галузі.
      За результатами попередніх оцінок наукових досліджень та вдалих виступів-захистів Шелест Аліна здобула ІІІ місце серед 30 учасників конкурсу; Горянська Анастасія відзначена дипломом «За кращу презентацію».
      Висловлюємо щиру подяку Горянській А., Шелест А. та науковим керівникам Заболотнову В.О. і Косенко В.М. за плідну наукову діяльність і успішні презентації результатів проведених досліджень на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Бажаємо нашим студенткам подальших успіхів у науковій сфері та майбутній професії.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]