Новини

       Часи пандемії коронавірусу та дистанційної освіти не заважають представникам приймальної комісії Житомирського медичного інституту особисто спілкуватись з абітурієнтами та знайомити їх з особливостями вступної кампанії, Правилами прийому-2021 та життям нашого закладу освіти. 24 березня 2021 року у форматі zoom-конференції в інституті відбувся День відкритих дверей, що був об'єднаний темою «Знайомство з Житомирським медичним інститутом».
      Спікерами онлайн-заходу були: проректор з соціально-гуманітарного розвитку та міжнародного співробітництва Ольга Горай та відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Левківська.
      Ольга Віцентіївна розповіла про спеціальності та освітні програми (освітньо-професійні програми), за якими здійснюється підготовка в інституті (коледжі); про умови навчання та матеріально-технічне забезпечення закладу, де готують висококваліфікованих фахівців; про додаткові можливості для самореалізації здобувачів освіти: різні форми позааудиторної роботи та дозвілля, що допоможуть розвинути науковий потенціал, творчі здібності, лідерські якості та обов'язково знайти багатьох однодумців.
       Світлана Левківська розповіла про важливі моменти цьогорічної вступної кампанії та відповідала на всі запитання від вступників та їхніх батьків.
       Шановні абітурієнти, ми щиро дякуємо вам та вашим батькам за інтерес до нашого інституту та зацікавленість в оволодінні медичним фахом! Члени приймальної комісії завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання щодо вступу до Житомирського медичного інституту, надати необхідну вам інформацію. Чекаємо на вас у ЖМІ!


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]