Новини

      22 лютого 2017 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася науково-практична конференція студентів відділень «Акушерська справа» та «Сестринська справа» з дисципліни «Інфектологія» на тему «Менінгококова інфекція – актуальна проблема охорони здоров’я», організаторами якої виступили викладач інфектології Андрушко І.В. та асистент кафедри «Лабораторна діагностика», викладач інфектології Ніколаєва І.М.
      Відкривала науковий захід доповідь викладача інституту Андрушко І.В., яка актуалізувала значення обраної медичної проблеми та визначила її провідні тематичні вектори. З доповідями щодо історії менінгококової інфекції, наукових аспектів етіології та епідеміології менінгококової інфекції, її діагностики, ускладнень, лікування та профілактики на конференції виступили 8 студентів відділення «Акушерська справа» та «Сестринська справа».
      У практичній частині зустрічі відбулася демонстрація-тренінг забору слизу з носової частини глотки на менінгокок та посіву на живильне середовище у виконанні Карплюк М.А. – медсестри вищої категорії інфекційного відділення Центральної міської лікарні № 1. Результати науково-пошукової роботи студентів у вигляді тез надруковані у збірнику матеріалів конференції.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]